Značka COCCODRILLO

Počiatky vzniku značky Coccodrillo a firmy špecializujúcej sa na detskú módu siahajú do deväťdesiatych rokov. Jej zakladatelia ju tvorili ako mladí rodičia, čo sa prejavilo aj vo výsledných produktoch. Značka sa od svojich počiatkov sústredí na kvalitu, estetiku a funkčnosť, pričom pri návrhoch sa prihliada aj na názory samotných detí. V ponuke sú odevy pre každý deň, športové aj elegantné. Pri projektovaní sa spoločnosť riadi detskou fantáziou, pretože to sú práve deti, kto oceňuje výrobky tejto značky. Každoročne sú predstavované nové jesenno-zimné a jarno-letné kolekcie. V každej sezóne tak vzniká množstvo nových módnych kúskov pre dievčatá aj chlapcov.

Vysoká kvalita výrobkov

Kľúč k úspechu na trhu, ktorý mám čím ďalej väčšie požadavky, je vysoká kvalita ponúkaných výrobkov .. Zamestnávame odborníkov, ktorí na každom stupni vznikania odevov dbajú na to, aby boli zachované najvyššie štandardy. Vieme, že na tom závisí úspech firmy. Kvalita odevov Coccodrillo má presvedčiť nielen našich zákazníkov, ale aj súčasných a budúcich partnerov. Tým čím sa odlišujeme od ostných sú moderné, farebné a zdravé odevy. Kreatívne oddelenie projektov sa stará, aby každý element ponuky našiel uznanie v očiach detí a rodičov. Našou úlohou nie je len odhadovanie trendov, ale ich vytváranie a široká propagácia, ktorá nám umožňuje trhovú prevahu. Vďaka skúsenostiam a znalostiam našich projektantov sa nám to dokonale darí.

Spoznajte aj vy COCCODRILLO

Rastúci trh s odevmi a neustály dopyt po odevoch pre deti znamenali, že veľká skupina zákazníkov začala hľadať produkty najvyššej kvality. Odpoveď na túto potrebu bola perfektnou súčasťou vízie spoločnosti. Od samého začiatku sa kládol dôraz na kvalitu a estetiku v presvedčení, že tieto hodnoty zabezpečia úspech v konkurencii na trhu. Značka Coccodrillo, je štýlové a bezpečné oblečenie určené pre deti od kojencov po 14-ročné deti.

Napíšte nám